Sançim Bilecik Çimento Mad. Beton San. ve Tic. A.Ş.

2006 yılında ÇED Raporunun alınmasının ardından temelleri 2008 yılında atılan Sançim Bilecik Çimento 03.02.2010 tarihinde ilk klinkerini üretmeye başlamıştır.

Çimento satışında Güney Marmara, Kuzey Ege ve Orta Anadolu bölgelerinde faaliyet gösteren Sançim, % 43 Sönmez Holding, % 38 Aunde Teknik, % 10 E.N.A Tekstil, % 9 Umut İnşaat ortak kuruluşudur. Kuracağı yeni tesisleri ile Hazır Beton faaliyetlerine hız vermesi sonucunda ‘Sançim Beton’ markası ile farklı lokasyonlardaki hazır beton müşterilerinin taleplerini karşılamaya başlayacaktır.

Topluma ve doğaya değer katarak üretim yapmayı hedefleyen Sançim, lokasyon avantajı ile çevresindeki mermer ocaklarından çıkan ve doğada biriken mermer atık parçalarını çimento üretiminde hammadde olarak kullanmakta ve Türkiye’nin en kaliteli çimentolarını üretmektedir. Doğadan aldıklarını tekrar ülke ekonomisinin ve müşterilerinin hizmetine sunarken yarattığı değer ile yapıların daha kaliteli ve güvenilir olmasını amaçlamaktadır.

Bölgesinde ve global pazarda güvenilen ve tercih edilen bir marka olmak’ vizyonu ile üretime başlayan Sançim, kaliteli hizmet anlayışı ve çözüm ortaklığı yapısı ile müşterilerine, sağladığı gelişim olanakları ile çalışanlarına, doğadan aldıklarını ülke ekonomisine geri vererek ekonomiye, yasal ve etik değerlere bağlılığı ile topluma, gelişen teknolojiyi ve global pazarları takip ederek kendine değer yaratmayı misyon edinmiştir.

Yıllık 1.100.000 ton klinker ve 1.400.000 ton çimento üretilmekte ve ürünler CEM I 42,5R , CEM II/A-M(P-L)42,5R, CEM II/B-M(P-L) 32,5R, CEM IV/B (P)32,5 olarak sınıflandırılmaktadır.

Şirket kalite sistem çalışmaları bünyesinde yönetimde ISO standartlarına, mamüllerinde CE kriterlerine dayalı bir kalite yönetim sistemi ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Sançim Bilecik Çimento Mad. Beton San. ve Tic. A.Ş.
Taşçılar Köyü 2651 Parsel, Pafta No: 2 Merkez/ Bilecik
info@sancim.com.tr
Tel : +90 228 243 40 70 Faks: +90 228 243 41 91

http://www.sancim.com.tr