Sönmez AGB Teknoloji A.Ş.

Bilişimde Anadolu Devi
• Bilgisayar ve tüketici elektroniginde güven veren tedarik şirketi
• Tüm Türkiye’de ve Kıbrıs’ta, 3000’in üzerinde bayisine 50’nin üzerindeki dünya markasını her gün ulaştıran güçlü lojistik firması

1992 yilinda kurulan AGB Teknoloji AS. , 2005 yılında SÖNMEZ HOLDING ile gerçeklestirdigi ortaklik sonucunda SÖNMEZ AGB TEKNOLOJI A.S adini almistir.

Ekonomilerin yeniden şekillendiği bugünün dünyasında, Sönmez AGB bayilerine sadece ürün tedarik eden bir firma olmak yerine; kanal programları ile firmaları geliştiren ve yeni markalarda farklı yüksek karlı ürünler oluşturmak için direkt ithal ederek iş ortaklarına yeni kazanç fırsatları sunan bir tedarikçi olmayı amaçlamaktadır. Sönmez AGB, Türkiye’de teknoloji sanayisini geliştirmek, Türkiye dışında özellikle Kıbrıs, Ortadoğu, Asya, Doğu Avrupa ülkelerinden bazılarını içine alan bölgede söz sahibi olabilmek adına teknoloji üretim faaliyetlerinde bulunmakta ve planlamaktadır.

Sönmez AGB, Bursa’daki 12.000 m2 alana kurulu son teknolojik gelişmelere göre hazırlanmış lojistik tesislerinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Sönmez AGB Teknoloji A.Ş.
Yeni Yalova Yolu 9. Km. Bursa / Türkiye
info@sonmezagb.com
Tel: +90 224 280 74 00 - Faks: +90 224 280 74 01

http://www.sonmezagb.com