Baıa Kemer Club

Doğal ve keyifli tatil deneyimi Baia otellerinin en yeni halkası Baia Kemer Club’da. Baia otellerinin, minimalist dizayn ve hizmet kalitesi bu sefer Akdeniz’in parlak güneşi altında parlıyor. Baia Kemer Club; Antalya Beldibi’nde, 150 farklı bitki türünün içinde, muhteşem bir ormanın deniz ile buluşma noktasında.

Baıa Bodrum Hotel

Hotel Baia Bodrum, Bodrum’un en güzel koylarından biri olan Gündoğan Beldesi Kızılburun Mevkiinde, Bodrum merkeze 19 Km. havaalanına 48 Km. mesafede, 30.000 metrekare alan üzerine kurulmuştur. Denize sıfır yerleşimi ile Hotel Baia Bodrum; 6 Suit, 2 Senior Suit, 1 King Suit, 2 özürlü odası ile birlikte toplam 228 oda kapasitesiyle konuklarına hizmet vermektedir.

Baıa Bursa Hotel

Baia Bursa Hotel; üstün hizmet anlayışı ve yüksek oda standartları ile kaliteli bir şehir otelinden beklenecek her şeyi misafirlerine sunmayı ilke ve hedef olarak belirlemiştir. Kurucusu ve işleticisi olan Sönmez Holding’in Türkiye’deki prestijli markalaşmış ismi ile Bursa’ya ve diğer kuruluşlarında da ülkemize kazandırdığı değerlerin turizm bölümünde, zincir oteller Bodrum, Uludağ, Antalya ve dördüncü sırada yer alan Baia Bursa’da çok uzun zamandır hedef pazarlarda yoksunluğu hissedilen otelin 1 Ağustos 2009 tarihinde hizmete açılmıştır.

Baıa Lara Hotel

Sönmez Holding yatırımı olarak Antalya’nın gözde merkezi Lara’da hizmete giren Baia Hotels Lara, konuklarına mükemmel bir tatil olanağı sunuyor.

Monte Baıa Uludağ

Bursa Sönmez Holding’e bağlı olan Sönmez Turizm Emlak Tekstil ve Eğlence Yat.San A.Ş’nin turizmdeki ikinci yatırımı olan Hotel Monte Baia Uludağ 2005 yılı Aralık ayında kurulmuştur.