Bursa Hakimiyet

41 yıllık kaliteli medya çınarı: Bursa Hakimiyet

Sönmez Holding’in medya sektöründeki güçlü ve aktif iştiraklerinden Sönmez Medya Grubu’nun ‘amiral gemisi’ Bursa Hakimiyet Gazetesi başarı dolu 41. yılını geride bıraktı.

Türkiye genelindeki yerel gazeteler içinde ilk ofset tekniğiyle basılan gazete olma özelliği taşıyan Bursa Hakimiyet Gazetesi, yıllar içinde yine ilk’lerin sahibi oldu.

Aynı zamanda, TSE’nin yürüttüğü kalite yönetim sistemi çalışmaları çerçevesinde, ISO-9000 imzalı Türkiye’nin ilk ve tek kalite belgeli gazetesi ünvanını da elinde bulunduran Bursa Hakimiyet Gazetesi, bu yönde de öncülüğünü sürdürüyor.

Yine, Türkiye’de bir ilk olarak tamamı renkli sayfalardan oluşan tek yerel gazete ünvanını da elinde bulunduran Bursa Hakimiyet, sektörde yeni bir dönemi de başlatan kurum olmuştur.

Her geçen gün büyüyen, gelişen ve metropol bir kent olan Bursa; çağı yakalayan, kentin yaşamdaki yüzünü, kent insanlarına aktaran “Bursa Hakimiyet” ile her gün güvenilir bir gazete okumanın keyfini yaşıyor.

Bursa Hakimiyet, olayları ayrıntılarıyla irdeleyen incelemeleri, siyaset, spor, yurt, dünya, magazin ve kültür sanat sayfaları ile gündemi tutan köşe yazarlarının dikkat çeken yorumlarıyla yerel gazeteciliği bir adım öne taşımaya devam ediyor.

Alanında öncü niteliğini hiçbir zaman elden bırakmayan Bursa Hakimiyet, bünyesindeki aylık dergileri, günlük ve haftalık özel ekleri, sektörel ekleriyle de kentin nabzını tutmayı sürdürürken, gerçekleşterdiği sosyal sorumluluk projeleriyle de kent, toplumsal gelişim, sosyal yaşam ve ekonomi süreçlerine değer katıyor.

Bursa Gazetecilik ve Yayın A.Ş.
Yeni Yalova Yolu 9. Km. BURSA
info@bursahakimiyet.com.tr
Tel +90 224 2611040  Fax +90 224 2611062
http://www.bursahakimiyet.com.tr