Önce Sağlık Sonra Ödül.


holding_hasvak_odulTürkiye Devlet Hastaneleri ve Hastalara Yardım Vakfı Bursa Şubesi tarafından düzenlenen “HASVAK Sağlıkta Başarı Ödülleri” sahiplerini buldu. Podyum Davet’te gerçekleşen gecede 6 ana kategoride 16 ödül dağıtıldı.

Türkiye’nin köklü sivil toplum derneklerinden biri olan HASVAK Bursa Şubesi, bu yıl 3. sünü düzenlediği “HASVAK Sağlıkta Başarı Ödülleri” Podyum Davet’te sahiplerine verildi. Nilüfer Belediyesi tarafından sağlanan arazide ‘Engelsiz Park Projesi’ için gelir elde edilen geceye Bursa siyaset, iş ve cemiyet hayatının ünlü simaları katıldı. 6 kategoride 16 kişinin ödüllendirildiği törende Sönmez Holding, çifte ödül gururunu yaşadı. Deniz Akkaya’nın sunuculuğunu üstlendiği törende HASVAK Bursa Şubesi Başkanı Zerrin Özgüle, sağlık alanında gerçekleştirdikleri projeleri sürdüreceklerini dile getirdi. Davetin ikinci bölümünde ise Türk müziğinin en üretken seslerinden biri olan Selami Şahin, dillerden düşmeyen şarkılarını HASVAK Bursa Şubesi üyeleri ve davetliler için okudu.

Sönmez Holding Yönetim Kurulu Başkanı Celal Sönmez’e ‘Sağlık Alanındaki Başarıları ile Adından Söz Ettiren Kişi/Kurum’ kategorisinde verilen ödülü Celal Sönmez, eşi Ümran Sönmez ve oğulları Osman, Ali Cem ve Cemil Sönmez ile birlikte HASVAK Bursa Şubesi Başkanı Zerrin Özgüle’den aldı.

‘Sağlık Alanında Başarıları ile Adından Söz Ettiren Medya’ ödülünü, Sönmez Medya adına Bursa Hakimiyet Gazetesi ve AS TV Genel Yayın Yönetmeni Okan Tuna, başkan Özgüle’den aldı.