BAIA LARA ve BAIA BODRUM Yaza Hazır

Baia Otellerinin geleneksel konfor ve hizmet anlayışının simgesi Baia Lara ve Baia Bodrum otellerimiz, misafirlerimize keyifli ve eğlenceli bir konaklama deneyimini sunmak ve çok daha iyi hizmet verebilmek için yenilendi. Konforun, eğlencenin ve hizmetin ön planda olduğu yeni sunumuyla Baia Lara ve Baia Bodrum, 2015 yaz sezonunda misafirlerine kusursuz bir konaklama, unutulmaz bir tatil yaşatmak için hazır.

 

Doğa ile uyumlu modern ve minimalist bir mimariye sahip otellerden Baia Bodrum, Ege’nin kalbi Bodrum, Gündoğan’da. Tüm odaların yenilendiği, konseptlerin geliştirildiği, konuklar için maksimum konfor ve eğlence olanaklarının sağlandığı tesis, Sönmez Holding’in turizm sektöründeki ilk yatırımı, ilk göz ağrısı.

 

Antalya’nın gözbebeği Kundu’da bulunan Baia Lara, genişleyen konseptleri ve renove edilen yaşam alanlarıyla misafirlerine, hem şehir içi otel konforu, hem de resort otel anlayışını birleştirerek sunuyor.

 

Sönmez Holding’in turizm yatırımları olan Baia Lara, Baia Bodrum, Montebaia Uludağ, Baia Bursa, tüm misafirlerini sınırsız konfor ve kusursuz hizmet kalitesi ile ağırlamaya devam ediyor. Huzur, eğlence ve mutluluk dolu bir tatilin adı Baia.