Sönmez Ailesinin Gurur Gecesi

Başbakan Davutoğlu, BTSO tarafından düzenlenen “Ekonomiye Değer Katanlar” ödül töreninde, “Ek teşvikler vermeye hazırız. Yeter ki herkes Ar-Ge’ye ve inovasyona yönelsin” dedi. Törende, Sönmez Holding Yönetim Kurulu Başkanı Celal Sönmez, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’ten, Sönmez Holding Yönetim Kurulu Üyesi Cemil Sönmez de Başbakan Davutoğlu’ndan ödül aldı.

 

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından bu sene 41.’si düzenlenen “Ekonomiye Değer Katanlar” ödülleri, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu.

Törende Sönmez Holding Yönetim Kurulu Başkanı Celal Sönmez, “Gelir Vergisi” kategorisinde 4’üncü olarak ödülünü Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’ten aldı. Sönmez Holding Yönetim Kurulu Üyesi Cemil Sönmez de “Turizm” kategorisindeki 1’incilik ödülünü Başbakan Ahmet Davutoğlu’ndan aldı. Sönmez Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sönmez, “Şehrimizde bu mertebeye ulaşmış olabilmek, böyle bir derecede olmak beni mutlu etti. Sönmez ailesi olarak bu şehir için çalışıp, üretmek görevimiz. Umuyorum gelecek yıllarda da ödül alacağız” dedi.

Sönmez Holding Yönetim Kurulu üyelerinden Cemil Sönmez ise “Böyle bir gecede ödül almaktan dolayı mutlu ve onurluyuz. Sönmez Turizm ve Baia markamızla ödüle layık görüldük. Markamızı geliştirmek için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.