Sönmez ASF de New York sahnesinde.

premiere_newyork

Sönmez ASF, dünyaca ünlü 352 tekstil sektöründen firmanın buluştuğu ve ABD’nin New York kentinde düzenlenen Premiere Vision Fuarı’na çıkarma yaptı.

Premiere Vision New York fuarı 33. kez 19-20 Temmuz tarihleri arasında ABD’de düzenlendi. Yoğun katılıma sahne olan fuarda katılımcılar son ürünlerini sergilerken, etkinliği iki günde 4 bin 148 kişi ziyaret etti. Tekstildeki yeni trendlerin sergilendiği fuarda Sönmez ASF de yerini aldı.

Sönmez ASF Pazarlama Müdürü Nejat Tüzün, fuarda dünyaca ünlü marklarla yan yana yer almaktan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirirken, “Sönmez ASF olarak bu tür fuarlara büyük önem veriyoruz. Avrupa’nın dışında Amerika kıtasında da kalıcı bir yer edinmek en önemli hedeflerimiz arasında” diye konuştu. Tüzün, fuarda aralarında GAP, Abercrombie, Tommy Hilfiger, Ann Taylor ve Fila gibi markaların olduğu 50’yi aşkın müşterinin stantlarını ziyaret ettiğini belirtti. “Ürettiğimiz ürünlerde kaliteyi ön planda tutuyoruz. Dolayısıyla markaların bizi tercih etmesinin en önemli sebebi bu” diyen Tüzün, hedeflerinin daha iyiyi üretmek olduğunu vurguladı.